Czy warto kupić Miqro?

Wiele waporyzatorów aspiruje do miana tego najlepszego, jednak tych naprawdę dobrych jest, de facto, niewiele. Jednak zdecydowanie warto poznać Miqro, czyli najnowsze urządzenie renomowanej firmy, jaką niewątpliwie jest, DaVinci.

Przenośny waporyzator Miqro

davinci miqroWśród waporyzatorów tej marki, Miqro, jest propozycją, której nie można ominąć. Jest to bowiem najmniejszy na rynku vaporizer przenośny, ale niech nie zwiodą nas jego rozmiary, albowiem drzemie w nim potężna moc. Pozwala ona na wygenerowanie pary tak gęstej oraz intensywnej, że spokojnie może ona konkurować z tą, jaką wytwarzają najmocniejsze urządzenia stacjonarne. Ponadto, zainstalowano w nim, w pełni ceramiczną ścieżkę pary, dzięki czemu jej smak jest maksymalnie czysty i wyrazisty. DaVinci Miqro oferuje użytkownikom możliwość zmniejszenia pojemności komory grzewczej, co czyni zeń niezwykle oszczędne urządzenie. Warto również wspomnieć iż w tych urządzeniach zastosowano wymienną baterię więc, gdy jedna się rozładuje, wystarczy zastąpić ją naładowaną i można kontynuować waporyzację. Ten model nadaje się także do inhalacji grupowych, gdyż ilość generowanej pary, wystarczy na około trzy-cztery osoby. Oczywiście każdy ma inne potrzeby więc ta liczba może się zmieniać w jedną lub drugą stronę. Miqro wytwarza parę gładką i chłodną, w związku z czym nie powoduje ona podrażnień w obrębie jamy ustnej oraz dolnych dróg oddechowych, co jest bardzo ważne w przypadku osób systematycznie korzystających z waporyzatorów.

Ten model jest o ponad jedną trzecią mniejszy od swojego poprzednika, który już i tak był bardzo mały. Jednak w przypadku Miqro postarano się nie tylko o redukcję rozmiaru, ale także wagi, co sprawia, że doskonale nosi się go w kieszeni, nawet bardzo luźnych spodni.