Ciekawe wnętrza z imitacją cegły

Od dawna chodziła mi po głowie zmiana wystroju mieszkania. Dotychczasowe aranżacje już mi się nieco znudziły, ponieważ nie mają w sobie nic ciekawego, co przyciągałoby uwagę. Postanowiłam więc to zmienić. Zaczęłam od salonu, w którym spędzam najwięcej czasu. Przyjmuje w nim również gości, więc chciałabym, by dobrze się u mnie czuli.

Elegancki salon z imitacją cegły

imitacja cegły do wnętrzNa samym początku musiałam się zastanowić nad tym, na jaki styl chcę zmienić tę aranżację. Bardzo podoba mi się industrialny styl, który charakteryzuje się oryginalną estetyką. Podczas szukania inspiracji trafiłam na kilka ciekawych rzeczy, które postanowiłam zastosować w swoim salonie. Najbardziej spodobała mi się imitacja cegły do wnętrz. Takie ściany wyglądają oryginalnie, dzięki czemu dodają pomieszczeniu uroku. Zastanawiałam się nad tym, jaki kolor powinnam wybrać. Zdecydowałam się na charakterystyczną czerwień. Uznałam, że będzie ona świetnie kontrastować z jasnoszarymi ścianami. Takie zestawienie okazało się strzałem w dziesiątkę. Salon nie tylko wygląda o wiele lepiej, ale również wydaje się optycznie powiększony. Ściana z imitacją cegły jest pierwszą rzeczą, na jaką zwraca się po przekroczeniu progu. Moi goście są nią zachwyceni. Udało mi się stworzyć oryginalną aranżację, a właśnie na tym mi najbardziej zależało. Dzięki cegle na ścianie pomieszczenie nabrało industrialnego charakteru.

Cenię sobie estetykę swojego otoczenia. Zależało mi na tym, by salon stał się ciekawszy i udało mi się to osiągnąć. Imitacja cegły na jednej ze ścian sprawiła, że wnętrze wygląda naprawdę ciekawie. Bardzo podoba mi się jej głęboki kolor, który dodaje pomieszczeniu uroku. Udało mi się stworzyć piękną industrialną aranżację, którą są zachwycone również osoby, które mnie odwiedzają.