Chowanie zabawek do materiałowego kosza

Kiedy z mężem organizowaliśmy pokój dla naszej córeczki, to wydawało nam się, że wszystko bardzo dobrze w nim rozplanowaliśmy. Jednak z kolejnymi miesiącami okazywało się, że pokój zaczyna być niesamowicie zagracony. Nie spodziewaliśmy się bowiem, że liczba zabawek naszej córki będzie w takim drastycznym tempie rosnąć, bez perspektyw na zwolnienie tego procesu.

Idealne kosze materiałowe na zabawki

materiałowy kosz na zabawkiProblemem jest to, że co innego małe dziecko może dostać z jakiejkolwiek okazji, czy to na urodziny, imieniny, dzień dziecka czy jakieś inne święta? Zawsze dostaje zabawki. Od dziadków, wujków, chrzestnych, jakichś naszych znajomych. Jedynie my, jako rodzice, w pewnym momencie przestaliśmy jej kupować zabawki, bo widzieliśmy ich przesyt. Chcieliśmy nawet je zacząć wyrzucać albo oddawać, ale córka absolutnie się na to nie zgadzała. Musieliśmy znaleźć jakiś dobry sposób na magazynowanie ich, tak, by wygląd i aranżacja pokoju jak najmniej na tym straciły. W końcu udało mi się natrafić na jednej stronie internetowej na ofertę na materiałowy kosz na zabawki. Sam wygląd kosza bardzo mi się podobał, bo pasował też do stylu w pokoju córeczki. Dodatkowo uznałam, że świetnym rozwiązaniem jest to, że jest to kosz materiałowy – to znaczy, że nie jest sztywnym klockiem, który będzie musiał mieć pod siebie dostosowane miejsce. Skoro jest materiałowy, to nawet jak tego miejsca będzie mniej, to zawsze się jakoś go wciśnie.

Zamówiłam więc dwa takie kosze, licząc, że jak najwięcej zabawek się w nich zmieści i tym samym ogarniemy w sporym stopniu ten nieszczęsny pokój. I udało się. Dużo zabawek w bardzo sympatyczny i przyjazny dla oka sposób można było tam schować i automatycznie zrobił się długo oczekiwany, głównie przez nas, rodziców, porządek.