Brałam udział w szkoleniu z fotografii dziecięcej

Postanowiłam zapisać się na kurs z fotografii. Moja ciocia organizuje takie szkolenia i powiedziała mi, że ta teraz kilka wolnych miejsc. Szkolenie organizowane przez ciocie są darmowe więc nie będę musiała ponosić żadnych kosztów. Ja uwielbiam zdjęcia. Od cioci na urodziny dostałam bardzo dobry aparat.,

Uczę się o fotografii

fotografia dziecięca łódźSzkolenia, które ciocia organizuje są na różne tematy. Aktualnie wolne miejsca dotyczą fotografii dziecięcej. Ciocia mówiła, że fotografia dziecięca jest w ostatnim czasie doceniana przez wielu klientów. Rodzice często zatrudniają fotografów i robią swoim dzieciom różne sesje. To bardzo dobry pomysł na biznes. Ciocia wie, że ja interesuję się fotografia i wpadła na pomysł, że fotografia dziecięca to byłby dla mnie dobry pomysł na biznes. Fotografia dziecięca Łódź na pewno pozwoli mi na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Może na początku nie miałabym wielu zleceń ale w przyszłości mogłabym zając się tym na stałe i zarabiać sporo pieniędzy. Fotografia dziecięca była szczegółowo omawiana przez moją ciocię. Muszę przyznać, że na zajęciach było sporo młodych ale także starszych osób. Niektóre osoby planują otworzyć swoją działalności i czerpać z robienia zdjęć korzyści finansowe. osoby starsze planują robić sesje swoim wnukom i kształcą się tylko dla własnej satysfakcji. Poza teoria na zajęciach było także sporo praktyki. Ciocia omawiała jak wykonywać prawidłowe zdjęcia i na co należy zwracać szczególną uwagę.

Jestem bardzo zadowolona, że ciocia pomyślała o mnie i zaprosiła mnie na swoje szkolenie. Na pewno będę chętna na kolejne kursy. Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się zrobić karierę w tym kierunku. Powoli planuję wystartować z własną firmą żeby jak najszybciej móc wykorzystywać swoje umiejętności.