Białe listwy podobają się klientom

Dzisiaj byłam bardzo z siebie zadowolona. Moja szefowa zaprosiła mnie na rozmowę i pogratulowała dobrych wyników sprzedażowych. Pracowałam w sklepie z rzeczami budowlanymi. Zostałam zatrudniona pół roku temu. Nie miałam żadnego doświadczenia z takimi akcesoriami ale sprawnie się wszystkiego nauczyłam.

Oferowałam klientom dobrej jakości listwy

wysoka listwa podłogowa białaFirma zapewniała szkolenie i dobre warunki finansowe więc starałam się bardzo żeby dobrze wypełniać swoje zawodowe obowiązki. Zostałam zatrudniona na dział z listwami przypodłogowymi. W sklepie było ich na prawdę sporo Każdy klient mógł znaleźć coś odpowiedniego dla swojego wnętrza. Oferowaliśmy listwy drewniane i z tworzywa sztucznego. Największym zainteresowaniem cieszyła się wysoka listwa podłogowa biała. Sporo klientów ją kupowało. Sprzedawaliśmy listwy w przystępnych cenach. Sprowadzaliśmy towar od znanych i docenianych producentów, którzy oferowali towar bardzo wysokiej jakości. Zależało nam na tym bo nasi klienci na to zasługiwali. Do przyklejania listew można było stosować odpowiedni klej lub można było przykręcać listwy na specjalne śrubki. Wszystko było u nas na miejscu. Ja sama mam w domu wysoką listwę podłogową w kolorze białym. Idealnie pasuje do mojego wnętrza. Wygląda bardzo elegancko. Nie trzeba jej specjalnie czyścić. Wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką. Nic się z nimi nie dzieje w trakcie odkurzania czy mycia podłóg. Listwa ta jest bardzo odporna na wilgoć i zarysowania.

Byłam bardzo zadowolona kiedy ją u siebie zamontowaliśmy z mężem. Akurat zaczynałam pracę w sklepie więc załapałam się na zniżkę firmową. Dzięki temu udało mi się ją kupić jeszcze w niższej cenie niż normalnie. Lubię swoją pracę i cieszę się, że mam kontakt z ludźmi. Mogę polecać i sprzedawać im dobrej jakości produkty, z których będą korzystać w swoich domach.