Bez włosów dzięki laserowi

Ciągła depilacja może przysparzać wielu problemów. Wrastające włoski są jedną z najczęstszych komplikacji po samodzielnych próbach usuwania włosów z nóg, pach czy okolic bikini. Nie wspominając o podrażnieniach, wypryskach czy wysypce po takich zabiegach. Czy istnieje skuteczne i bezbolesne golenie włosów na ciele?

Czym jest epilacja?

laserowe usuwanie owłosienia szczecinDepilacje u kosmetyczek woskiem powoli stają się przeszłością. Popularna metoda, która wkracza na rynek, wykorzystuje laser. Wiele osób krzywi się, słysząc to słowo i wyobrażając sobie niesamowity ból i efekty uboczne używania go na delikatną skórę. Nic bardziej mylnego. Laser nie jest na tyle głęboki, by mógł spowodować jakiekolwiek uszkodzenia tkanki głębszej. W zasadzie wnika on tylko w skórę nie głębiej, niż parę milimetrów, by dosięgnąć do cebulek włosów. Epilację można wykonać na każdą partię ciała. Klientki opisują ból strzałów lasera jako uczucie ciepła i bólu, porównywalnego do uszczypnięcia. Najmniej przyjemną partią ciała, poddaną epilacji, są pachy oraz okolice bikini. Są to najwrażliwsze części ciała, choć wszystko zależy od tak zwanego progu bólu danej osoby. Dla niektórych nawet epilacja nóg będzie sprawiała uczucie dyskomfortu. Laserowe usuwanie owłosienia Szczecin i okolice oferują w świetnych cenach. Warto pamiętać, że takich zabiegów należy wykonać co najmniej kilka, by móc cieszyć się gładką skórą przez długi czas. Zabiegi powinny być wykonywane w odpowiednim odstępie czasowym, zaproponowanym przez kosmetologa.

Efekty laserowego usuwania owłosienia z ciała utrzymują się nawet przez rok. Skutecznie wykonana epilacja to gwarancja gładkiej skóry bez podrażnień i wysypek oraz oszczędność czasu na codzienne golenie widocznych miejsc. Wiele klientek szczerze poleca to rozwiązanie dla zabieganych i chcących cieszyć się życiem bez owłosienia kobiet.