Acerola marki Aliness

Nasze zdrowie powinno być dla nas najważniejsze, gdyż od niego zależy całe nasze życie. Dlatego warto się regularnie ruszać i spożywać odpowiednio zbilansowaną dietę. Dodatkowo można również stosować odpowiednie preparaty z witaminą C.

W jakie formie przyjmować acerolę?

aliness acerola proszekJak ogólnie wiadomo, witamina C jest jest jednym z najpopularniejszych  przeciwutleniaczy, które skutecznie walczą ze stresem oksydacyjnym. Ponadto bierze ona udział niemalże w każdym procesie zachodzącym w naszym organizmie i wzmacnia odporność, która jest kluczowa w sezonie zwiększonej zachorowalności na grypę i przeziębienie. Jeżeli już mamy ją przyjmować, to najlepiej wybrać najskuteczniejszy sposób. Badania dowodzą, że najwięcej witaminy C ma acerola, którą dostaniemy w formie świeżych owoców, kapsułek, soku, syropu czy proszku. Wszystkie są dobre, jednak najlepszy będzie Aliness acerola proszek do rozpuszczenia w wodzie, albo dodania do ulubionego musli lub jogurtu. Acerola jest nazywana wiśnią z Barbadosu, która poza trzydzieści razy większą zawartością witaminy C niż popularna cytryna, posiada mnóstwo witamin i składników mineralnych, których potrzebuje każdego dnia nasz organizm. Przede wszystkim wykazuje silne działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Acerolę w proszku mogą spożywać nie tylko dorośli, ale także dzieci i seniorzy, jednak nie należy przekraczać dziennej, zalecanej dawki. Przeważnie pół miarki proszku zaspokaja ponad sześćset procent dziennego zapotrzebowania na witaminę C.

Marka Aliness jest od dawna znana na rynku z produkcji doskonałej jakości produktów prozdrowotnych w formie soków, proszków czy tabletek. Najtaniej można je dostać w sklepach internetowych, które również oferują klientom największy wybór asortymentu tejże firmy.